APIE MUS

LABAS!

Esu veterinarijos gydytoja Snieguolė.
2019 metų vasarį baigiau LSMU Veterinarijos akademiją ir nuo tada vykdau veterinarinę praktinę veiklą. Studijų metais esu atlikusi gausybę praktikos įvairiose veterinarijos klinikose Vilniuje, Kaune ir Utenoje.
Nuo antro studijų kurso turėjau svajonę – įkurti veterinarijos kliniką.
Nuolat gilinu savo žinias įvairiuose seminaruose, kongresuose, tad Jūsų augintiniui galiu pasiūlyti efektyviausią bei saugiausią gydymą.

Mūsų vertybės

Klinika įkurta dėl begalinės meilės šiai specialybei ir noro suteikti kokybiškas paslaugas jūsų augintiniui. Pagrindiniai aspektai, kurių laikomės kasdien:

Konsultacijos nuo A iki Z. Kiekvieno vizito metu, stengiuosi kiekvieną situaciją išnarplioti kaip įmanoma smulkiau ir atsakyti šeimininkui į visus iškilusius klausimus.
Kokybė. Nuolatos gilinu žinias įvairiuose seminaruose, kongresuose, mokymuose. Klinikoje vis atnaujima įranga, kad rezultatai būtų kuo tikslesni ir informatyvesni.
Draugiškas kolektyvas. Kiekvienas Jūsų augintinis mums yra tarsi šeimos narys, kurio sveikata mums rūpi tiek pat, kiek ir jums. Kaskart užėję į kliniką būsite pasitikti su šypsena.